Vedúci Obchodník (technické zameranie)

Kód
000428
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

- Riadenie, organizovanie a koordinácia činnosti spoločnosti,
- Vedenie pravidelných pracovných porád,
- Vykonávanie rozhodnutia o školení zamestnancov a o ich rozvoji a vzdelávaní,
- Vedenie obchodných rokovaní s kľúčovými zákazníkmi,
- Zostavovanie rozpočtu a sledovanie jeho čerpania,
- Osobné podieľanie sa na príprave nových projektov,
- Trvalé sledovanie platobnej morálky zákazníkov a zaisťovanie minimalizácie pohľadávok,
- Zabezpečovanie kolektívneho vyjednávania s odborovou organizáciou,
- Zaistenie súladu prevádzkových činností s platnými zákonmi a predpismi,
- Priebežné sledovanie vývoja nových technológii a metód, predkladanie návrhov pre ich implementáciu,
- Organizácia a realizácia centrálneho nákupu v súlade s internými predpismi,
- Sledovanie a dodržiavanie investičných rozpočtov.

Požiadavky

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – aktívne

Požadované skúsenosti s:

- Plánovaním nákladových položiek rozpočtu a investícií,
- Dodržiavaním vecných, proporcionálnych a personálnych nákladov,
- Prípravou zmlúv pre zaisťovanie prevádzkových a servisných činností prevádzky,
- Kontrolou inventárnych protokolov HIM jednotlivých stredísk.

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.