JAVA Vývojár (banking)

Kód
000500
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta, ktorého náplňou práce bude:

- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
- vývoj pridelenej časti aplikácie na platforme JAVA podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie
- spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

Požiadavky

Vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa v odbore Informatika

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti:
Java - pokročilý
SQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- relevantná prax vo vývoji v JAVA;
- mierne pokročilá znalosť JAVA SE;
- VŠ vzdelanie informatického zamerania;

Výhodou:
- znalosť BPM technológií;
- pokročilá znalosť HTML, JavaScriptu, znalosť JSP;
- pokročilá znalosť Oracle SQL, PL/SQL;
- skúsenosti s GIT repozitárom;
- znalosť XPath a tlačovej služby Windward;
- zakladná znalosť IBM MQ
- doménová znalosť bankovníctva.

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Full-time

Ponúkané výhody

- zaujímavá práca na atraktívnych projektoch
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.