Hypotekárny špecialista

Kód
000518
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

- Vašou primárnou úlohou bude predaj a poskytovanie poradenstva k hypotekárnym úverom.
- Hypotekárny špecialista ďalej zabezpečuje konzultačnú činnosť v oblasti financovania prostedníctvom hypotekárnych úverov a bezúčelových spotrebných úverov.
- Spracúva návrhy úverových obchodov, pripravuje zmluvnú dokument áciu, uzatvára zmluvy a zabezpečuje plynulý priebeh obchodného prípadu.
- Jeho úlohou je tiež aktívne vyhľadávanie nových zdrojov.

Požiadavky

- Potrebné sú skúsenosti s predajom (hlavne hypoték, vrátane amerických)
- Znalosti z oblasti úverových obchodov
- Výborné predajné a komunikačné zručnosti
- Silná proklientská orientácia
- Vytrvalosť, húževnatosť
- Pozitívne vyžarovanie

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Full-time

Ponúkané výhody

Nefinančné benefity:
- neustále zvyšovanie kvalifikácie
- práca na TOP bankovych projektoch s najnovšími IT systémami
- možnosť kariérneho rozvoja smermi: a) expert , b) líniový management

Finančné benefity:
- vedenie účtu zadarmo
- zvýhodnené úrokové sadzby produktov
- 100 % zľava z poplatku za úver
- príspevok na zdravie
- príspevok do 3. piliera
- dni dovolenky navyše s programom
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.