Špecialista automatického testovania

Kód
000519
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

- samostatné vykonávanie automatických testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou
našich interných nástrojov
- vytváranie skriptov (shell, windows script)
- vytváranie automatických testovacích prípadov v xml
- konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie
- integrácia automatického testovania do tzv. nightly build procesov
- komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s tými slovenskými
- spolupodieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatické testovanie
- aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania v spoločnosti

Požiadavky

- úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium (najlepšie v oblasti informatiky alebo matematiky)
- schopnosť rýchlej orientácie v technickej oblasti
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- nevyhnutná znalosť nemeckého, ovládanie anglického jazyka výhodou

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk – aktívne slovom aj písmom a
- anglický jazyk – výhodou

Počítačové znalosti – užívateľ:
- MS Office - pokročilý
- SQL – pokročilý
- Linux skriptovanie (shell) – pokročilý
- Windows skriptovanie – pokročilý
- XML - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- ochota k pracovným cestám (Nemecko)
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota neustále sa vzdelávať
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme, lojálnosť

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Full-time

Ponúkané výhody

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.