Hotline - konzultant (pracovník úseku podpory zákazníkov)

Kód
000617
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta, ktorého náplňou práce bude:

- poskytovanie komplexnej podpory pre nemecky hovoriacich zákazníkov v otázkach týkajúcich sa používania nami vyvinutého softvéru (najmä systém umožňujúci správu zmlúv z oblasti životného poistenia)
- aktívna komunikácia (mailová a telefonická) na dennej báze
- vytváranie a overovanie chybových správ
- priorizácia a následné prerozdeľovanie chýb na vývojových pracovníkov
- interná komunikácia s kolegami ohľadom chybových hlásení (vývojári, testeri)

Požiadavky

Jazykové znalosti: Nemecký jazyk - aktívne a Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Odborné zmalosti:
- úspešne ukončené stredoškolské, resp. vysokoškolské štúdium
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
- komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným osobám
- nevyhnutná znalosť nemeckého jazyka, ovládanie anglického jazyka výhodou

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- výhodou sú znalosti z oblasti poisťovníctva
- hotline je k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 8:00-17:00, tento čas sa pokrýva viacerými pracovníkmi podľa vopred dohodnutého časového rozvrhu

- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Full-time

Ponúkané výhody

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.