Vývojár pre oblasť migrácií

Kód
000635
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Hlavná náplň práce:
- vykonávanie migrácií v rámci nášho štandardného softvéru pre životné poistenie pre zákazníkov materskej
spoločnosti v Nemecku i v iných krajinách sveta
- porovnávajúca analýza zdrojových a cieľových systémov vrátane príslušných dátových modelov
- spolupráca pri vývoji a vytváraní transformačných pravidiel a takisto nastavenie týchto pravidiel v našom migračnom systéme
- spoluúčasť pri zostavení technickej infraštruktúry pre migráciu: starostlivosť o migračný server, vytváranie a starostlivosť o databázy, vykonanie inštalácií na cieľových systémoch, technické prevedenie testovacích behov v rámci migrácie a takisto produktívnej migrácie v súčinnosti s našimi zákazníkmi

Požiadavky

Vzdelanie:
- vysokoškolské v oblasti informatiky alebo matematiky

Odborné znalosti:
- výhodou sú pracovné skúsenosti v poisťovacej spoločnosti alebo v softvérovej firme s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor
- skúsenosť so zaobchádzaním s väčším množstvom údajov a/alebo s
migračnými projektami

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk alebo anglický jazyk aktívne
- minimálne pasívna znalosť nemeckého jazyka

Počítačové znalosti – programátor:
- znalosti C/C++ a zakladanie a údržba databáz, ideálne DB2
- dobré znalosti SQL
- znalosti Javy výhodou

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- angažovanosť, komunikatívnosť, logické a analytické myslenie
- ochota k pracovným / služobným cestám
- ochota neustále sa vzdelávať

Ľudské vlastnosti:
- cieľavedomosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

Termín nástupu

1. 8. 2016
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.