iOS Developer senior

Kód
000682
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Náš klient privíta vývojárov alebo architektov, ktorí prinesú technologické vedenie vo vývoji natívnej platformy. Medzi kľúčové zodpovednosti bude patriť:

Dobrá znalosť digitálnych produktov, obmedzení platform a vývojových techník.
Účasť na kľúčových meetingoch vedúcich k riešeniam, objavovaniu a posudzovaniu.
Riadenie procesu a rozhodnutí v oblasti vývoja mobilných aplikácií, integrácie a backendovýchriešení.
Development ako iPhone tak aj iPad aplikácií.

Požiadavky

Technické zručnosti ( Podmienkou) :

Objective C &/or Swift
UIKit, Core frameworks and Instruments
SQLite
Skúsenosť s GIT Hub, Bitbucket alebo iným verzionovacím nástrojom
Technické zručnosti ( Výhodou) :

Jenkins CI
C/C++
Web service API´s
JavaScript
Ďalšie bežné profesionálne procesy ( use-case analýza, dizajn, reviewing, UNIT test development, SCRM a iné … )
Jazykové zručnosti :

Anglický jazyk – komunikatívna úroveň

Ďalšie požiadavky:
- Ukončené vzdelanie v oblasti informatiky I. stupňa, II. Stupeň je výhodou
- Skúsenosť s prácou v Agilnom prostredí (Scrum / Kanban), znalosť rolí, ich zodpovedností a procesov
- Skúsenosti s TDD ako aj s Pair Programming technikami
- Skúsenosť s UNIT a Integration testingom, procesom CODE REVIEW a pridruženými nástrojmi
- Preukázateľná skúsenosť so spúšťaním viacerých aplikácií
- Nízkoúrovňové interakcie s komponentmi pri využití Bluetooth, GPRS/LTE a Wi-Fi, napr. skenery, tlačiarne, snímače a zariadenia vo vozidlách
- Schopnosť pracovať pod striktnými termínmi

Miesto práce

Košice

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

- Jazykové kurzy
- Technické kurzy, certifikáty
- Tréningy soft skills
- Extra dni dovolenky
- Sick days
- Summer club – celodenný program pre zamestnancov a ich deti
- Vysoký štandard pracovných podmienok
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.