Systémový špecialista so zameraním na správu webových aplikácií

Kód
000685
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Pre nášho klienta hľadáme systémového špecialistu, ktorý bude:
- druhá úroveň podpory aplikácií a systémov bežiacich UNIX/LINUX serveroch
- analýza a riešenie vzniknutých problémov vo webových aplikáciach
- nasadzovanie opráv a zmien v aplikáciach a platformách
- správa užívateľských prístupov
- monitorovanie behu aplikácií
- komunikácia s rôznymi útvarmi v spoločnosti, vrátane dodávateľov IT riešení
- zvyšovanie výkonu aplikácií a ich ladenie
- tvorba a revízia dokumentácie
- reporting
- implementácia skriptov na automatizáciu rutinných úloh

Požiadavky

- znalosť práce s UNIX/LINUX operačnými systémami - vysokodostupné riešenia vítané
- skúsenosti s LDAP
- skúsenosti s Tomcat aplikačným serverom
- skúsenosti s Apache HTTP server-om
- základná znalosť JAVA VM
- základná znalosť sieťových protokolov, SQL a práce s databázami (MySQL, Oracle)
- základná znalosť práce v Bashi
- vítaná skúsenosť s reverse proxy a v oblasti IT Prevádzky
- silná orientácia na riešenie problémov a schopnosť vidieť tzv. "big picture"
- základná znalosť IT procesov podľa ITIL
- proaktívnosť, serióznosť a spoľahlivosť
- tímový hráč

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

Práca v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom
- kompletné zaškolenie do produktov a procesov banky
- príležitosti pracovať s veľmi zaujímavou klientelou
- zaujimavé ohodnotenie adekvátne výkonu
Nefinančné benefity zahŕňajú:
- neustále zvyšovanie kvalifikácie
- možnosti kariérneho rastu
- prácu pod vedením skúsených lídrov
Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
Flexibilný pracovný čas
K finančným benefitom patrí:
- zvýhodnené úrokové sadzby produktov
- príspevok na zdravie
- príspevok do 3. piliera
- dni dovolenky na navyše s programom - Dovolenka PLUS
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.