Sourcer/Nákupca

Kód
000700
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Náplň práce

Zodpovednosť za vývoj a realizáciu obstarávacích stratégií pri nákupe tovarov a služieb v súlade s obchodnými cieľmi klienta.
Pracovné úlohy a zodpovednosti:

zodpovedá za prieskum trhu v pridelených kategóriách tovarov a služieb - získava a analyzuje informácie o trendoch a trhovom prostredí, v ktorom operujú dodávatelia, s cieľom aplikovať najlepšie praktiky a využiť možnosti (biznis trendy, trhové podmienky, nákladovú štruktúru dodávateľov a subdodávateľov, benchmarky) pre dosiahnutie najlepších obchodných podmienok pre klienta
v spolupráci s business vlastníkmi pripravuje a realizuje obstarávacie stratégie
zodpovedá za prípravu a realizáciu výberových konaní
vedie negociácie zmluvných podmienok a uzatvára zmluvy s dodávateľmi
dohliada na dodržiavanie zmluvných podmienok, rieši s dodávateľmi ich porušovanie a mimoriadne situácie
zodpovedá za neustále vylepšovanie zmluvných podmienok
zodpovedá za dosahovanie stanovených ukazovateľov výkonnosti a ich reporting pre pridelené kategórie
spolupracuje pri optimalizácii procesu objednávania (P2P-proces) s cieľom minimalizácie transakčných nákladov
vykonáva ostatné úlohy pridelené nadriadeným
pre skúsenejších uchádzačov: príležitosť zodpovedať za vyššie uvedené úlohy aj na regionálnej úrovni v rámci krajín V4

Požiadavky

Vzdelanie:
vysokoškolské vzdelanie

Požadované znalosti:
- Anglický jazyk-aktívne
- Microsoft Excel-pokročilý
- Microsoft Word-pokročilý
- Microsoft Powerpoint-pokročilý

Doplňujúce požiadavky:

Prax min: 2 roky v businesse/obchode ( predaj riešení/tovarov/služieb)
resp. min. 1 rok praxe v oblasti Procurementu/Nákupu ( obstarávanie tovarov/služieb/sourcing)

Proaktívny, iniciatívny a tímový prístup
Strategické a analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť
Obchodné zručnosti a vyjednávacie schopnosti
Schopnosť riešiť úlohy samostatne a pracovať pod stresom
Dobré organizačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

Nefinančné benefity:

neustále zvyšovanie kvalifikácie
práca na TOP projektoch klienta s najnovšími IT systémami
možnosť kariérneho rozvoja smermi: a) expert , b) líniový management

Finančné benefity:
vedenie účtu zadarmo
zvýhodnené úrokové sadzby produktov klienta
100 % zľava z poplatku za úver
príspevok na zdravie
príspevok do 3. piliera
dni dovolenky navyše s programom - Dovolenka PLUS
variabilné odmeny

Termín nástupu

1. 3. 2017
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.