SW analytik - Insurance (BA)

Kód
000716
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Náplň práce:
- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka;
- analýza požiadaviek zákazníka;
- organizovanie a vedenie stretnutí so zákazníkmi, spracovanie výstupov z nich;
- spracovanie biznis požiadaviek zákazníka na základe stanovenej metodiky;
- návrh kľúčových častí používateľského interfejsu;
- návrh riešení, procesov, use-casov, obrazoviek;
- tvorba prezentácií a výstup pred zákazníkmi;
- pravidelná komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom;
- dodržiavanie firemných postupov a projektových štandardov;

Požiadavky

Požiadavky:
- relevantné doménové znalosti z oblasti Insurance;
- praktické skúsesti s analýzou požiadaviek zákazníka, s ich formalizáciou (min. 2-3 roky);
- práca s nástrojmi MS Office;
- ovládanie, resp. praktické skúsenosti s používaním niektorého z DB (MS SQL, ORACLE);
- znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni;
- VŠ vzdelanie informatického zamerania;
Výhodou:
- znalosť UML a niektorého z CASE nástrojov

Nevyhnutné osobnostné predpoklady:
- zrelá osobnosť so slušne rozvinutými komunikačnými schopnosťami;
- schopnosť riešiť nejasne definované problémy;
- pripravenosť logicky argumentovať;
- schopnosť prichádzať s návrhmi;
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci;
- zákaznícka a protímová orientácia;
- ochotný a schopný sa neustále učiť;

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

Ponúkame:
- zaujímavú prácu na atraktívnych projektoch;
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj;
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills;
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie;
- rozsiahly benefitný systém;

Termín nástupu

1. 6. 2017
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.