Odborný asistent/tka so záujmom o IT - Cloud service provider

Kód
000724
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Náplň práce:

- Klasické i menej tradičné asistentské práce.
- Čarovanie s organizovaním kalendárov a stretnutí.
- Administratívne práce najrozmanitejšieho charakteru.
- 360° komunikácia (mail, pošta, telefón, šéf, kolegovia, sám so sebou...).
- Starostlivosť o office management (práce všetkého druhu v malom).

inými slovami:
- Vašou úlohou bude komplexná administratívna podpora.
- Organizovanie pracovného kalendára, stretnutí a mítingov.
- Evidovanie externej a internej korešpondencie, dovoleniek.
- Vybavovanie služobných ciest, stravných lístkov.
- Evidovanie, ukladanie a triedenie písomností.
- Kontrola úprav a náležitostí písomností predkladaných na schválenie, podpis.
- Organizovanie porád a zabezpečovanie podkladov na porady.
- Zabezpečovanie občerstvenia počas porád.
- Zabezpečovanie prekladu materiálov v prípade potreby - cudzích jazykov.
- príprava prezentácií atď.

niečoho viac, niečoho menej

Naša pozícia nie je iba o varení kávy a organizovaní stretnutí, hľadáme človeka, ktorý má blízko k IT a rád/rada sa učí.

Požiadavky

Ideálny kandidát, kandidátka:

- Môže byť aj študent/ka 2. stupňa VŠ -Technický / Ekonomický smer (FHI).
- Use english fluently (spoken&written).
- Nemčina je výhodou.
- Má organizačné skúsenosti.
- Vládne nad wordom, excelom a powerpointom.
- Má záujem o IT/cloud - tušenie konceptu cloud-u.
- Stretol/a sa s MS sharepoint na používateľskej úrovni.
- Má chuť učiť sa nové veci.
- A vie byť komunikatívny/a, keď treba.
- Ovláda umenie samostatnosti a zároveň tímovosti.

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

táto pozícia je fantastická príležitosť pre ľudí hľadajúcich:

- kreatívne prostredie vznikajúceho tímu podporovaného silnou finančnou skupinou RBI,
- JE TO JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ BYŤ SÚČASŤOU START UP-U POSKYTUJÚEHO SLUŽBY EURÓPSKYM KRAJINÁM

Ponúkame:
- Prácu s inovatívnym prístupom.
- Reálnu možnosť ovplyvňovania spôsobu fungovania spoločnosti, definovanie procesov, vylepšovanie a rovnako definovanie štandardov pracovného prostredia,
spoluprácu s jednou z najväčších IT firiem na svete.
- Spoluúčasť na pretváraní fungovania súčasného IT do cloudoveho sveta za pomoci agilných metód.
- Príležitosti komunikovať s internými klientmi vo všetkých krajinách grupy.
- Reálna šanca pre sebarealizáciu a rozvoj, byť súčasťou inovatívného tímu, ktorý budete pomáhať budovať.
- Pozíciu pre človeka, ktorý hľadá výzvy, myslí out of box a rád aktívne využíva angličtinu.

K finančným benefitom patrí:
- Zvýhodnené úrokové sadzby produktov nášho klienta.
- Príspevok na zdravie.
- Príspevok do 3. piliera.
- Dni dovolenky na navyše s programom - Dovolenka PLUS.
- Pohyblivá pracovná doba.
- Príspevok počas PN.
- a iné...

Termín nástupu

1. 8. 2017
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.