System Innovations Specialist

Kód
000742
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Sleduje najnovšie trendy oblasti IT, navrhuje nové a vylepšuje staré služby, prináša nové nápady na zefektívnenie práce za pomoci IT nástrojov, komunikuje s dodávateľmi pre efektívne splnenie cieľov spoločnosti, vytvára a testuje prototypy nových služieb

Pracovné úlohy a zodpovednosti:
- navrhuje, vytvára nové služby a produkty
- navrhuje zlepšenia a optimalizáciu existujúcich služieb a produktov
- testuje nové služby a produkty
- definuje roadmapy pri jednotlivých službách
- navrhuje a realizuje prototypy nových služieb a produktov
- vytvára modely služieb a produktov
- zodpovedá za dokumentáciu aj jej pravidelnú aktualizáciu v oblasti služieb a produktov
- zabezpečuje, aby nové business požiadavky klientov boli identifikované a dokumentované v súlade so schválenými štandardmi
- zaisťuje, aby všetky klientské požiadavky a požiadavky užívateľov boli riadené efektívne cez change management proces, v súlade s požiadavkami na SLA
- zodpovedá, aby schválené požiadavky na zmenu boli implementované efektívne, s cieľom maximálneho prínosu pre klientov a business, minimalizuje negatívne dopady a náklady
- koordinuje ostatné pobočky spoločnosti v zmysle stratégie
- vytvára, prezentuje reporty zákaznikovi a nadriadeným zložkám

Požiadavky

Ukončené vysokoškolské vzdelanie (Bc, Mgr.)

Aký je ideálny kandidát?

Kvalifikácia:
Znalosť a skúsenosť práce s MS Office 365 a jeho komponentov, znalosti ITIL,

anglický jazyk - aktívne slovom a písmom, skúsenosti s veľkými medzinárodnými projektmi výhodou, skúsenosti s koordináciou projektov výhodou, znalosť tvorby dokumentácie, znalosti z oblasti bankovníctva výhodou

Školenia:
ITIL foundation
Certifikácia MCSA: Office 365
aktívne anglický jazyk slovom aj písmom

Zručnosti:
dobré organizačné schopnosti a plánovaniedobré vyjednávacie schopnostidobré komunikačné a prezentačné schopnostischopnosť riešiť problémy a nájsť win-win riešenie
schopnosť dizajnovať nové procesy
Tímový hráč

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

tpp

Ponúkané výhody

táto pozícia je fantastická príležitosť pre ľudí hľadajúcich:
- kreatívne prostredie vznikajúceho tímu podporovaného silnou finančnou skupinou,
- Ide o malý team (samostatný právny subjekt), so start- upovou atmosférou, veľmi dobre financovaný nadnárodnou inštitúciou

Ponúkame:
- prácu s inovatívnym prístupom
- reálnu možnosť ovplyvňovania spôsobu fungovania spoločnosti, definovanie procesov, vylepšovanie a rovnako definovanie štandardov pracovného prostredia,
- spoluprácu s jednou z najväčších IT firiem na svete
- spoluúčasť na pretváraní fungovania súčasného IT do cloudoveho sveta za pomoci agilných metód
- príležitosti komunikovať s internými klientmi vo všetkých krajinách grupy
reálna šanca pre sebarealizáciu a rozvoj, byť súčasťou inovatívného tímu, ktorý budete pomáhať budovať
- pozíciu pre človeka, ktorý hľadá výzvy, myslí out of box a rád aktívne využíva angličtinu

K finančným benefitom patrí:
- zvýhodnené úrokové sadzby finančných produktov
- príspevok na zdravie
- príspevok do 3. piliera
- dni dovolenky na navyše s programom
- pohyblivá pracovná doba
- príspevok počas PN
- a iné
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.