JAVA PROGRAMÁTOR JUNIOR

Kód
000771
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Práca na projektoch pre domáce a zahraničné poisťovne
- vytvoriť analyticko - programátorské zadanie
- vypracovávať analýzy pridelených úloh a navrhovať riešenia
- programovať podľa analyticko - programátorského zadania
- vykonávať opravu chýb ( Wartung ) v programoch

Požiadavky

JAZYKOVÉ ZNALOSTI
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

OSTATNÉ ZNALOSTI
Java - pokročilý

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI
- minimálne vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- aktívna znalosť programovacieho jazyka Java (2 roky skúseností v programovaní v JAVA/JEE
- výhodou znalosť Java 1.6, JavaScript, Hibernate 3, Spring Framework, JavaServerFaces 1.2/2.0, RichFaces/PrimeFaces, JSP, Facelets, SQL, Ant, Maven 2, JUnit, WebServices, Eclipse/Rational Application Developer, Tomcat/Websphere Application Server
- skúsenosť s J2EE výhodou
- aktívna znalosť technológií a databázových systémov v oblasti IT
- znalosť problematiky spracovania ekonomických dát
- logické myslenie
- zodpovednosť, samostatnosť

Miesto práce

Nitra

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

- ponúkame zaujímavú prácu na projektoch pre domáce a zahraničné poisťovne
- podporu pri zvyšovaní odborných znalostí , certifikácie
- podporu pri zvyšovaní jazykových znalostí
- zaujímavý a bohatý sociálny program
- dobré platové ohodnotenie
- stabilné pracovné miesto
- dobrú pracovnú klímu

Termín nástupu

25. 1. 2018
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.