Právnik pre oblasť elektronického bankovníctva a nákupu IT technológií

Kód
000788
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

- poskytovanie právnej podpory v oblasti : elektronického bankovníctva a elektronického obchodu
- poskytovanie právnej podpory v oblasti nákupu IT a všeobecného nákupu
- poskytovanie právnej podpory v oblasti licenčného práva
- vypracovávanie právnych stanovísk, rozborov, analýz, zmluvnej dokumentácie
- rokovania s internými a externými klientmi

Požiadavky

Zameranie : elektronické bankovníctvo a elektronický obchod; platobný styk vrátane PDS II (elektronické platobné prostriedky); obchodné právo; záväzkové vzťahy; právo duševného vlastníctva so zameraním predovšetkým na autorské právo,

Ďalšie požiadavky:

- vynikajúca znalosť AJ vrátane právneho AJ,

- analytické myslenie,

- záujem o IT,

- prezentačné zručnosti,

- schopnosť samostatnej práce,

- rozhodnosť,

- iniciatíva a dynamika v konaní,

- záujem rozvoj a rast.

Prax: prax v danej oblasti v trvaní min. 3 roky, prax v bankovej oblasti vítaná

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
Atraktívne kariérne príležitosti
Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
Možnost rotácií v rámcí RB Group
Práca so skúsenými lídrami
Zvýhodnenia na produktoch banky – balík služieb, úvery,
zmenárenské služby
Motivačné nadštandartné ohodnotenie
Príspevok na zdravotnú starostlivosť
Príspevok na DDS
Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
Flexibilný pracovný čas

Termín nástupu

15. 3. 2018
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.