Java Web Developer

Kód
000795
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Náš nový kolega sa stane členom tímu rakúskeho klienta, ktorý pracuje na vývoji moderného softvéru na manažment dopravných servisov a dopravných obmedzení pre rádiá. Tento softvér spracúva milióny podnetov zo senzorov a tisícky správ denne. Bol viackrát ocenený za prínos pre dopravnú bezpečnosť. Vašou úlohou bude vyvíjať microservices s použitím Java a Spring. Využívať budete relačné databázy ako Postgres, rovnako ako NoSQL riešenia (napr. Elasticsearch). Tím, ktorého súčasťou sa môžete stať, žije agilným vývojom a využíva rôzne metodológie ako napríklad pair-programming.
Hľadáme developera/developerku s aspoň 3 ročnou skúsenosťou v oblasti softvérového vývoja a znalosťou nasledujúcich technológií:
- Java - Spring, Hibernate
- JavaScript a/alebo HTML5
- RESTful Web Services
- XSLT, XML
- IDE: IntelliJ IDEA

Vítane sú skúsenosti s Git, JIRA a Confluence

Požiadavky

Znalosti jazykov a technológií: Java, Spring, Hibernate, Javascript, HTML5, RESTful Web Services
Angličtina a nemčina - komunikatívna úroveň
Proaktívny prístup k práci a pracovná etika ako samozrejmosť
Zodpovednosť a samostatnosť
Úprimná a transparentná komunikácia
Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
Kombinácia sebavedomia ale aj sebareflexie

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

Skvelí kolegovia a kolegyne
Priateľská pracovná atmosféra
Nadpriemerná mzda
Ročný bonus a baby bonus
Flexibilný pracovný čas a kompenzácia nadčasov
Home office
Káva, čaj & soft drinks
Čerstvé ovocie, zelenina & snacks
Firemné podujatia a teambuildingy
Voľné parkovné miesta v blízkosti kancelárie
Priama komunikácia s nadriadenými
"Referral bonus" za odporučenie nových kolegov
Možnosti cestovania
"dine in" Friday
Výkonný hardware a software

Termín nástupu

15. 5. 2018
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.