IT ARCHITEKT

Kód
000800
Názov
Jazyk
Slovenský jazyk

Pracovná náplň

Architekt pre SW vývoj pracuje v tíme na celom vývojovom cykle projektu v oblasti SW aplikácií, primárne sa zameriava sa na analýzu požiadaviek zadávateľa a návrh komplexného riešenia alebo vybraných častí systému. Úzko spolupracuje so zadávateľom požiadaviek a s celým projektovým tímom (analytici, developeri, konzultanti, project management).

Konkrétna náplň práce:
- Návrh architektúry a analýza riešenia pre požiadavky na zmenu alebo vývoj nových aplikácií:
- detailný a zrozumiteľný popis riešenia pre zadávateľa
- návrh a detailná dokumentácia integrácie
- vytvorenie UML diagramov
- príprava nacenenia
- účasť na tvorbe plánu realizácie
- súčinnosť pri vývoji aplikácie, participácia na riešení chýb identifikovaných počas vývoja, testovania
- príprava podkladov pre projektové riadenie
- Spolupráca pri špecifikovaní požiadaviek zadávateľom, vyjasňovanie požiadaviek, identifikácia možných dopadov na existujúce procesy
- Oboznámenie sa, dodržiavanie, prípadne participácia na tvorbe IT štandardov a cieľovej Enterprise architektúry
- Udržiavanie aktuálnej aplikačnej dokumentácie v rámci štandardov banky
- Sledovanie informačných zdrojov a návrh nových ideí, ktoré majú dopad na IT a obchodnú stratégiu
- Podpora biznisu a IT prevádzky pri identifikovaní a riešení chýb v živej prevádzke

Požiadavky

- Min. 3-ročná prax v oblasti analýz SW aplikácií
- Pokročilá znalosť anglického jazyka
- vysokoškolské vzdelanie
- Skúsenosti s návrhom a imlementáciou riešení s viacvrstvovou servisne orientovanou architektúrou
- Orientácia v objektovo orientovanej analýze a návrhoch (UML)
- Znalosť metodiky SW vývoja vítaná
- Analytické myslenie, schopnosť pracovať samostatne a riešiť problémy
- Zodpovednosť, tímovosť, flexibilita, proaktívny prístup k úlohám
- Motivácia sledovať trendy a vzdelávať sa v nových technológiách

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

TPP

Ponúkané výhody

Nefinančné benefity:
- neustále zvyšovanie kvalifikácie
- práca na TOP bankovych projektoch s najnovšími IT systémami
- možnosť kariérneho rozvoja smermi: a) expert , b) líniový management

Finančné benefity:
- vedenie účtu zadarmo
- zvýhodnené úrokové sadzby produktov
- 100 % zľava z poplatku za úver
- príspevok na zdravie
- príspevok do 3. piliera
- dni dovolenky navyše s programom - Dovolenka PLUS
- variabilné odmeny
2007 - 2014 Euroview s.r.o. | Kontakt
Realizácia: Embex, s.r.o.